ul. Jana Bytnara "Rudego" 5/m.15, Warszawa +48 791 834 716

Skup Mieszkań Nieruchomości
Za Gotówkę
Warszawa i okolice

Mieszkanie to niewątpliwie dobra lokata kapitału. Jednak w sytuacji, w której potrzebujemy środków pieniężnych w krótkim czasie, może się okazać, że szybka sprzedaż mieszkania za gotówkę nie będzie możliwa. Klientów kupujących nieruchomości na gotówkę jest na rynku coraz mniej, a procedury przyznawania kredytów uległy w ostatnim czasie nie tylko znaczącemu zaostrzeniu, ale również wydłużeniu.

Skup Mieszkań za Gotówkę to doskonała alternatywa dla osób, które chcą lub muszą pilnie spieniężyć lokal mieszkalny. I do takich właśnie osób kierujemy naszą ofertę.

Odkupimy Twoją nieruchomość za gotówkę nawet w 24 godziny

W celu wyceny nieruchomości prosimy o wypełnienie formularza:
O nas

Dlaczego warto wybrać

Mieszkanie24.pl?

1

Szybkość Transakcji

Skupujemy mieszkania i domy za gotówkę, gwarantując szybkie finalizowanie transakcji.

2

Bezpieczeństwo

Zapewniamy pełne bezpieczeństwo prawne każdej transakcji.

3

Elastyczność

Skupujemy nieruchomości w każdym stanie technicznym i prawnym.

4

Lokalność

Działamy na terenie Warszawy, Łodzi oraz okolicznych miast.

Mieszkanie24.pl

Oferta

Jakie mieszkania skupujemy za gotówkę?

Interesują nasz wszystkie mieszkania zlokalizowane w Warszawie i okolicy. Nasz Skup Mieszkań za Gotówkę kupuje mieszkania: w każdym stanie technicznym. niezależnie od lokalizacji na terenie miasta i rodzaju zabudowy (blok, kamienica, segment), niezależnie od metrażu, niezależnie od sytuacji prawnej i ewentualnego zadłużenia. W każdym przypadku zapewniamy właścicielom rzetelną wycenę nieruchomości w oparciu o kryteria kształtujące bieżącą wartość lokalu mieszkalnego na rynku wtórnym. Zwracamy również uwagę na potencjał inwestycyjny.

01

Skup
mieszkań

02

Za
gotówkę

03

Do
remontu

04

Zadłużone

05

Z problemami

Kontakt

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie

Jak działamy?

To co nas wyróżnia, to szybkość działania i transparentność współpracy. Proces wyceny i zakupu nieruchomości za gotówkę sprowadziliśmy do pięciu prostych kroków.

Krok 1: Kontakt z właścicielem

Czekamy na Twój kontakt. Możesz się z nami skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie. Na tym etapie z pewnością zadamy Ci klika pytań, które pomogą nam w weryfikacji przedstawionej przez Ciebie oferty.

Krok 2: Wycena

Zależy nam na rzetelnej wycenie nieruchomości, dlatego w miarę możliwości stawiamy na osobiste oględziny lokalu. Nasz Specjalista odwiedzi Cię w dogodnym dla Ciebie terminie i podczas krótkiej wizyty zgromadzi wszelkie informacje niezbędne do przygotowania oferty zakupu. Wycena ma charakter bezpłatny.

Krok 3: Oferta

W oparciu o wycenę Specjalisty oraz sytuację prawną i finansową mieszkania przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę zakupu. Jej akceptacja pozwoli nam przejść do szybkiej finalizacji transakcji i wypłaty gotówki.

Krok 4: Podpisanie umowy i finalizacja transakcji

Transakcję finalizujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami. Umowa przyjmuje postać aktu notarialnego. Środki za sprzedaż mieszkania przekazujemy bezpośrednio po podpisaniu umowy.

Skup Nieruchomości za Gotówkę Warszawa

Jesteś zainteresowany sprzedażą innej nieruchomości znajdującej się na ternie Warszawy? Skontaktuj się z nami! Obsługujemy nieruchomości mieszkalne (mieszkania, domy, segmenty), nieruchomości usługowe, bura. W każdym przypadku zapewniamy:

  • bezpłatną wycenę,

  • krótki czas oczekiwania na ofertę zakupu,

  • szybką finalizację transakcji,

  • gotówkę do ręki lub przelewem na konto bajkowe.

Masz pytania lub wątpliwości? Pozostajemy do Twojej dyspozycji. 

Mieszkanie24.pl

Najczęściej zadawane pytania

Mieszkanie24.pl

Blog