ul. Jana Bytnara "Rudego" 5/m.15, Warszawa +48 791 834 716

Skup Mieszkań z Komornikiem Warszawa

  • Home
  • Skup Mieszkań z Komornikiem Warszawa

Mieszkanie z widmem zajęcia komorniczego i licytacji nie jest szczególnie atrakcyjne dla potencjalnych nabywców. To znacząco utrudnia samodzielną sprzedaż nieruchomości na atrakcyjnych warunkach finansowych, zanim zostanie ona spieniężona przez komornika.

Skup Mieszkań z Komornikiem to najłatwiejszy sposób na szybką sprzedaż mieszkania zajętego przez komornika i pozyskanie środków finansowych niezbędnych do spłaty zadłużenia. W praktyce Skup Mieszkań Komorniczych jest dla wielu właścicieli zadłużonych nieruchomości ostatnią szansą na oddłużenie mieszkania.

Skup Mieszkań Komorniczych: Jak działamy?

Jesteś zainteresowany sprzedażą mieszkania z komornikiem? Doskonale rozumiemy Twoją trudną sytuację i dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej sfinalizować transakcję na możliwie jak najbardziej korzystnych dla Ciebie warunkach.

Skup mieszkań komorniczych w kilku krokach

Po pierwsze: Skontaktuj się z nami i przedstaw swoją sytuację

W celu maksymalnego uproszczenia procesu sprzedaży mieszkania z zajęciem komorniczym, a co za tym idzie umożliwienia Ci szybkiej reakcji i spłaty zadłużenia zapraszamy do kontaktu. Czekamy na Twój telefon lub email.

Po drugie: Umów się na oględziny mieszkania

Zależy nam na zaproponowaniu jak najbardziej korzystnej oferty zakupu mieszkania. W tym celu wyślemy do Ciebie naszego Specjalistę, który przeprowadzi rzetelną wycenę nieruchomości. Podczas wyceny bierzemy pod uwagę szereg czynników, które decydują o aktualnej wartości lokalu i jego potencjale inwestycyjnym.

Po trzecie: Zapoznaj się z ofertą, którą dla Ciebie przygotowaliśmy

W oparciu o przygotowaną wycenę przygotowujemy ofertę zakupu Twojego mieszkania z komornikiem. Wiemy, że czas odgrywa w tym procesie kluczową rolę, dlatego ofertę staramy się przedstawić już kolejnego dnia roboczego.

Po czwarte: Podpisz umowę i uwolnij środki finansowe

Po zaakceptowaniu oferty przechodzimy do finalizacji transakcji, a więc zakupu nieruchomości. W tym celu umawiamy spotkanie w Kancelarii Notarialnej, gdzie podpisujemy umowę. Bezpośrednio po podpisaniu umowy wypłacamy Ci należne pieniądze.

Dlaczego warto nam zaufać?

Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze zadłużonych nieruchomości i mieszkań z komornikiem. Współpraca z nami daje Ci szansę na oddłużenie mieszkania poprzez jego sprzedaż na korzystnych warunkach, jednocześnie oddalając widmo egzekucji komorniczej i związanego z nią stresu i nerwów, a także dodatkowych kosztów.

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Kontakt

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie