ul. Jana Bytnara "Rudego" 5/m.15, Warszawa +48 791 834 716

Skup Mieszkań Spadkowych Warszawa

  • Home
  • Skup Mieszkań Spadkowych Warszawa

Mieszkanie otrzymane w spadku może przysporzyć licznych problemów, zwłaszcza jeśli nieruchomość:

  • jest obciążona długiem lub istnieje takie ryzyko,
  • w wyniku działu spadku na więcej niż jednego właściciela,
  • wymaga dofinansowania.

Działający na terenie Warszawy Skup Mieszkań Spadkowych specjalizuje się w obrocie nieruchomościami spadkowymi niezależnie od ich stanu technicznego, sytuacji prawnej czy ewentualnego zadłużenia. Skupujemy mieszkania od wyłącznych właścicieli, jak i współwłaścicieli każdorazowo zapewniając transparentne warunki współpracy.

Dlaczego warto wybrać nasz Skup Mieszkań Spadkowych?

Samodzielna sprzedaż mieszkania jest czasochłonna. W tym czasie mieszkanie wymaga opłacania, jak również utrzymywania w odpowiednim stanie zachęcającym potencjalnych nabywców do zakupu. Ważne jest również prezentowanie nieruchomości potencjalnym kupującym. Wszystkie te czynności angażują Twoje zasoby, powodując zmęczenie i frustrację. Decydując się na współpracę ze Skupem Mieszkań możesz szybko i sprawnie zbyć mieszkanie spadkowe, nie martwiąc się o:

  • stan wizualny i techniczny nieruchomości,
  • lokalizację mieszkania,
  • konieczność opłacania lokalu,
  • dyspozycyjność dla potencjalnych nabywców.

 

Jak działamy?

Szanujemy czas naszych Kontrahentów, dlatego wszelkie czynności i formalności związane z zakupem mieszkań spadkowych ograniczamy do minimum. Nasz Specjalista podczas jednej wizyty gromadzi wszelkie informacje niezbędne do przygotowania spersonalizowanej wyceny mieszkania i oferty zakupu. Ofertę przygotowujemy w możliwie najkrótszym czasie, często nawet już na następny dzień roboczy. Po zaakceptowaniu przez właściciela/właścicieli oferty przystępujemy do sporządzenia umowy.

Wszelkie działania podejmujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i standardami. Umowy kupna-sprzedaży podpisujemy w postaci aktów notarialnych. Nasz Skup na stałe współpracuje z Kancelariami Notarialnymi, co gwarantuje nam możliwość umawiania spotkań w dogodnych terminach. Środki finansowe przekazujemy zaraz po podpisaniu umowy. Rozliczamy się gotówkowo i bezgotówkowo przelewem na wskazany numer konta bakowego.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu. Nasi Specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości i umówią wizytę Rzeczoznawcy, który przygotuje bezpłatną wycenę nieruchomości.

Kontakt

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie