ul. Jana Bytnara "Rudego" 5/m.15, Warszawa +48 791 834 716

Skup Mieszkań Grodzisk Mazowiecki

 • Home
 • Skup Mieszkań Grodzisk Mazowiecki

Planujesz sprzedaż mieszkania w Grodzisku Mazowieckim? Zelży Ci na uczciwej cenie i szybkiej finalizacji transakcji? Nie masz czasu na prezentowanie lokalu mieszkalnego niezdecydowanym kupującym?

Działający na terenie Grodziska Skup Mieszkań to doskonała alternatywa dla osób, które chcą szybko sprzedać mieszkanie, nie martwiąc się o jego:

 • stan techniczny,
 • lokalizację,
 • sytuację prawną.

Nasz Skup jest zainteresowany zakupem mieszkań niezależnie od stanu, metrażu czy standardu. Podejmujemy się odkupienia od Ciebie mieszkania z zadłużeniem, jak również nieruchomości obciążonej ryzykiem zajęcia komorniczego. Skupujemy również mieszkania spadkowe z jednym i wieloma właścicielami. W każdym przypadku zapewniamy korzystne warunki i współpracę opartą o transparentne zasady.

Skup Mieszkań: Jak pracujemy?

Zależy nam na szybkiej finalizacji transakcji, przy jednoczesnym ograniczeniu formalności do minimum. Naszą współpracę z właścicielami mieszkań opieramy o przejrzyste zasady, które możemy opisać w 5 krótkich krokach.

 1. Kontakt
  Osoby zainteresowane sprzedażą mieszkania w Grodzisku Mazowieckim zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia, a po krótkiej i rzeczowej rozmowie telefonicznej potwierdzamy zainteresowanie ofertą.

 2. Bezpłatna wycena
  Każdą nieruchomość odwiedzamy przez zakupem. Nasz specjalista przygotowuje dla Ciebie bezpłatną wycenę. Nieruchomości wyceniamy indywidualnie w oparciu o szereg czynników, które wpływają na ich aktualną wartość, jak i potencjał inwestycyjny.

 3. Oferta
  Po przygotowaniu wyceny przedstawiamy Ci ją w postaci spersonalizowanej oferty zakupu. Każda oferta jest inna, ponieważ dostosowujemy ją do indywidualnej sytuacji danego kontrahenta oraz specyfiki mieszkania będącego przedmiotem transakcji.

 4. Podpisanie umowy
  Jeśli odpowiadają Ci zaproponowane przez nas warunki sprzedaży nieruchomości przechodzimy do finalizacji transakcji.

 5. Wypłata gotówki
  Pieniądze wypłacamy bezpośrednio po podpisaniu umowy. Zależnie od preferencji możemy przekazać Ci gotówkę lub przelać środki na wskazany numer konta bakowego.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasza firma działa na lokalnym rynku nieruchomości od wielu lat, gwarantując zadowolenie i bezpieczeństwo naszym klientom. Skup Mieszkań to pewność korzystnej transakcji i profesjonalnego podejścia. Naszym Kontrahentom gwarantujemy:

 • rzetelną i uczciwą wycenę mieszkania,
 • minimum formalności,
 • wypłatę gotówki bezpośrednio po podpisaniu umowy.

Masz pytania lub wątpliwości? Pozostajemy do dyspozycji!

Oferujemy również między innymi skup nieruchomości w Łodzi oraz skup mieszkań w Warszawie.

Kontakt

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie