ul. Jana Bytnara "Rudego" 5/m.15, Warszawa +48 791 834 716

Skup Nieruchomości i skup mieszkań - Mazowieckie

Szukasz pewnego i szybkiego sposobu na sprzedaż mieszkania? Nasza firma specjalizuje się w obrocie nieruchomościami mieszkalnymi na terenie województwa mazowieckiego. Oferujemy atrakcyjne ceny, profesjonalne podejście i minimum formalności. Jako skup mieszkań jesteśmy zainteresowani mieszkaniami:

  • do remontu (w dowolnym stanie wizualnym i technicznym),
  • zadłużonymi,
  • spadkowymi (także w przypadku współwłasności),
  • z komornikiem.

Odkupimy Twoją nieruchomość nawet w 24 godziny

W celu wyceny nieruchomości prosimy o wypełnienie formularza:
O nas

Dlaczego warto wybrać

Mieszkanie24.pl?

1

Szybkość Transakcji

Skupujemy mieszkania i domy za gotówkę, gwarantując szybkie finalizowanie transakcji.

2

Bezpieczeństwo

Zapewniamy pełne bezpieczeństwo prawne każdej transakcji.

3

Elastyczność

Skupujemy nieruchomości w każdym stanie technicznym i prawnym.

4

Lokalność

Działamy na terenie Warszawy, Łodzi oraz okolicznych miast.

Mieszkanie24.pl

Oferta

Jakie mieszkania w województwie mazowieckim nas interesują?

Nasz Skup Mieszkań jest zainteresowany wszystkimi mieszkaniami, w tym mieszkaniami: do remontu (w dowolnym stanie wizualnym i technicznym), zadłużonymi, spadkowymi (także w przypadku współwłasności), z komornikiem. Zobowiązujemy się do uczciwej i bezpłatnej wyceny lokalu niezależnie od stanu technicznego, standardu, metrażu czy lokalizacji w mieście.

01

Skup
mieszkań

02

Za
gotówkę

03

Do
remontu

04

Zadłużone

05

Z problemami

Kontakt

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty skupu mieszkań?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obrocie problematycznymi nieruchomościami, zadłużonymi, w złym stanie technicznym lub będącymi przedmiotem sporu współwłaścicieli. To co wyróżnia naszą ofertę, to przede wszystkim:

Szybka transakcja

Znalezienie potencjalnego nabywcy mieszkania do remontu lub z zadłużeniem może być procesem długotrwałym. Masz Skup Mieszkań działa szybko i konsekwentnie dąży do finalizacji transakcji. To duża oszczędność czasu i środków, zwłaszcza w porównaniu z transakcjami finansowanymi ze środków pochodzących z kredytów gotówkowych lub hipotecznych.

Gotówka od ręki

Skupujemy mieszkania za gotówkę. Nie musisz czekać na pieniądze, ani martwić się, czy potencjalny nabywca uzyska pozytywną decyzję kredytową. Środki wypłacimy bezpośrednio po podpisaniu umowy.

Brak pośredników

Decydując się na sprzedaż nieruchomości bez udziału pośredników, wybierasz ścieżkę, która niesie ze sobą wiele korzyści. To przede wszystkim możliwość uzyskania bardziej korzystnej oferty, szybsza realizacja transakcji i jej transparentność oraz pełna kontrola nad procesem sprzedaży.
Możliwość sprzedaży mieszkania w każdym stanie
Niezależnie od stanu technicznego i lokalizacji Twojego mieszkania jesteśmy zainteresowani jego zakupem. Nasz Skup Mieszkań oferuje atrakcyjne warunki sprzedaży mieszkań do kapitalnego remontu, jak również mieszkań zadłużonych i lokali mieszkalnych zagrożonych zajęciem komorniczym.

Minimum formalności

Formalności związane ze sprzedażą mieszkania ograniczamy do absolutnego minimum, co wpływa na możliwość szybkiej finalizacji transakcji i wypłaty gotówki.

Jak to działa? Skup mieszkań w 5 krokach

Jesteś zainteresowany sprzedażą mieszkania zlokalizowanego na terenie województwa mazowieckiego? Skontaktuj się z nami! Nasz specjalista odwiedzi Cię w celu dokonania dokładnej wyceny nieruchomości. Na tej podstawie przygotujemy ofertę, a jeśli będziesz zainteresowany sprzedażą, sfinalizujemy transakcję.

Z nami sprzedasz mieszkanie w 5 prostych krokach:

  1. Kontakt
  2. Bezpłatna wycena
  3. Oferta
  4. Podpisanie umowy
  5. Wypłata gotówki

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Jesteśmy zainteresowani między innymi skupem nieruchomości w Warszawie oraz skupem mieszkań w Łodzi.

Mieszkanie24.pl

Najczęściej zadawane pytania

Mieszkanie24.pl

Blog