ul. Jana Bytnara "Rudego" 5/m.15, Warszawa +48 791 834 716

Skup mieszkań, nieruchomości, mieszkań do remontu Warszawa

 • Home
 • Skup Mieszkań Warszawa

Sprzedaż nieruchomości może być prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli zależy Ci na szybkiej finalizacji transakcji. Nabywców kupujących mieszkania za gotówkę jest na rynku coraz mniej, a kryteria dla osób ubiegających się o kredyt są coraz wyższe. Dlatego polecamy skorzystanie z oferty naszego Skupu Mieszkań.

Działamy na terenie Warszawy i okolicy. Zajmujemy się obrotem nieruchomościami. Interesuje nas przede wszystkim, ale nie wyłącznie, skup mieszkań. Skupujemy mieszkania o różnym metrażu i standardzie w praktycznie wszystkich lokalizacjach w mieście. Działamy również jako skup mieszkań do remontu. Jesteśmy zainteresowani nieruchomościami niezależnie od zastanego stanu wizualnego i technicznego, jak również stanu prawnego.

Skup Nieruchomości w  Warszawie

Dysponujesz inną nieruchomością mieszkalną, którą chcesz sprzedać? Skontaktuj się z nami! Nasz Skup nie ogranicza się wyłącznie do obrotu mieszkaniami. Posiadamy również bogate doświadczenie w obrocie innymi nieruchomościami mieszkalnymi i użytkowymi. Możemy wycenić Twój dom, segment, lokal usługowy czy obiekt gospodarczy. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu.

Skup Mieszkań i Nieruchomości: Krok po kroku

Zależy nam na szybkiej finalizacji transakcji, przy jednoczesnym ograniczeniu formalności do minimum. Naszą współpracę z właścicielami mieszkań i nieruchomości opieramy o transparentne zasady, które możemy opisać w 5 krótkich krokach.

 1. Kontakt
  Osoby zainteresowane sprzedażą nieruchomości zlokalizowanych w Warszawie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia.

 1. Bezpłatna wycena
  Każdą nieruchomość odwiedzamy przez zakupem. Nasz specjalista przygotowuje dla Ciebie bezpłatną wycenę. Nieruchomości wyceniamy indywidualnie w oparciu o szereg czynników, które wpływają na ich aktualną wartość, jak i potencjał inwestycyjny.

 1. Oferta
  Po przygotowaniu wyceny przedstawiamy Ci ją w postaci oferty zakupu.

 1. Podpisanie umowy
  Jeśli odpowiadają Ci zaproponowane przez nas warunki sprzedaży nieruchomości przechodzimy do finalizacji transakcji.

 1. Wypłata gotówki
  Pieniądze wypłacamy bezpośrednio po podpisaniu umowy. Zależnie od preferencji możemy przekazać Ci gotówkę lub przelać środki na wskazany numer konta bakowego.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasz Skup Mieszkań to doskonała alternatywa dla każdego, komu zależy na szybkiej finalizacji transakcji bez pośredników i bez konieczności prezentacji mieszkania dziesiątkom potencjalnych nabywców. Zapewniamy krótki czas oczekiwania na wizytę specjalisty i ofertę, a w przypadku decyzji o sprzedaży krótki czas oczekiwania na podpisanie umowy u notariusza.

Oferujemy również między innymi skup mieszkań spadkowych w Warszawie oraz skup mieszkań w Łodzi.

Kontakt

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami telefonicznie